Omlouvám se, od 31.5. do 16.6. je v krámku Na Folimance zavřeno. Vaše objednávky se i v tomto období pokusíme odeslat v co nejkratším čase. Osobní odběr bude možný až od 19.6.

dárkový balíček - SADA NETRADIČNÍCH CHUTÍ - 4x100g

Novinka Tip
Značka: MarmeLinda
429 Kč / ks
Skladem
Možnosti doručení

Sada netradičních chutí je ideálním dárkem pro všechny, kteří mají rádi netradiční chutě, které hned tak v obchodě nenajdete. U MarmeLindy je najdete všechny v jedné krabičce.

DÁRKOVÉ BALENÍ OBSAHUJE oblíbený CITRÓN SE ZÁZVOREM, který je dokonalým doplňkem k sýrům, do omáček, nebo na protření korpusu dortu, málo známou, zato velmi zdravou ARONII (černý jeřáb), JAHODY S MARCIPÁNEM a temnou OSTRUŽINU.

Vše zabalené v přírodní krabičce z vlnitého kartónu s okýnkem. Dekorované stuhou dle příležitosti, tedy buď přírodní nebo sametově zlatavou vánoční. 

Obsah balíčku na produktové fotce je ilustrační. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Složení:

100g citrónové marmelády se zázvorem od Marmelindy obsahuje nejméně 60g citrónů včetně kůry, 40g cukru, čerstvý zázvor a přírodní citrusový pektin.

100g extradžemu z aronie od Marmelindy obsahuje nejméně 70g aronie, 30g cukru, čerstvou šťávu z citrónu a přírodní citrusový pektin.

100g jahodového extradžemu s marcipánem od Marmelindy obsahuje nejméně 75g jahod, 15g cukru, 10g marcipánu (52% mandlí, cukr, voda, invertní cukrový sirup) a přírodní citrusový pektin.

100g ostružinového extradžemu od Marmelindy obsahuje nejméně 75g ostružin, 25g cukru, čerstvou šťávu z citrónu a přírodní citrusový pektin.

Po otevření uchovejte v chladu a spotřebujte jej do 14 dnů.