dárkový balíček - SADA MARMELÁD EXOTIKA

Novinka Tip
Značka: MarmeLinda
379 Kč / ks
Skladem

4 marmelády v dárkovém balení. Nechce se vám vymýšlet kombinace marmelád? Zvolte osvědčenou klasiku v podobě dárkového balíčku. Vhodný dárek pro muže i ženu.

BALÍČEK OBSAHUJE 4 MALÉ 100g MARMELÁDY V KARTONOVÉ KRABIČCE DEKOROVANÉ DLE PŘÍLEŽITOSTI.

POMERANČ TEQUILA SUNRISE oceněný stříbrnou medailí v Anglii, luxusní sladké MANGO a nevšední CITRÓN S KARDAMOMEM MALINY SE ZÁZVOREM oceněné Great taste.

Vše zabalené v přírodní krabičce z vlnitého kartónu s okýnkem. Dekorované stuhou dle příležitosti, tedy buď přírodní nebo sametově zlatavou vánoční. 

Obsah krabičky na fotografii produktu je ilustrační.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pomerančová marmeláda inspirovaná slavným koktejlem Tequila Sunrise potěší oko i jazyk. Je krásně dvoubarevná a stejně jako koktejl, po němž je pojmenovaná, obsahuje grenadinu a tequilu.Pomerančová marmeláda inspirovaná slavným koktejlem Tequila Sunrise potěší oko i jazyk. Je krásně dvoubarevná a stejně jako koktejl, po němž je pojmenovaná, obsahuje grenadinu a tequilu.

Oblíbené mango je kromě své výborné chuti také velice zdravé. Obsahuje velké množství vitamínů včetně beta-karotenu, který napomáhá kůži vyrovnat se s nežádoucími účinky slunečního záření. Je zcela bez syntetických konzervantů a barviv, hladká a přirozeně sladká, skvělá jen tak na lžičku, do jogurtu nebo na toust.

Citrónová marmeláda s kardamomem je skvělou volbou pro ty, kteří mají vedle sladkého rádi i kyselé. Marmeláda je krásně zlatavá a voní dálkami. Obsahuje drobné kousky citrónové kůry, díky níž je marmeláda uhrančivě pikantní. Zkuste ji, pokud hledáte něco netradičního. Vynikající je na opečeném toustu nebo ve sladkých zákuscích.

Rozmarná letní kráska, voňavá, divoká a pikantní taková je naše oceněná malina se zázvorem. Je vyrobená z pečlivě vybraných čerstvých malin, citrónové šťávy a přírodního citrusového pektinu. Trochu zázvoru navrch a perfektní chuť je na světě. S každou lžičkou tak máte pocit jako byste okusili plnou hrst sladkých malin, podtržených pikantní chutí čerstvého zázvoru, zcela bez syntetických konzervantů a barviv. 

Složení:

100g pomerančového extradžemu Tequila Sunrise od Marmelindy obsahuje nejméně 70g pomeranče, 30g cukru, čerstvou šťávu z citrónu, přírodní citrusový pektin, tequilu a grenadinu.

100g mangového extradžemu od Marmelindy obsahuje nejméně 80g manga, 20g cukru, čerstvou šťávu z citrónu a přírodní citrusový pektin.

100g citrónové marmelády s kardamomem od Marmelindy obsahuje nejméně 60g citrónů včetně kůry, 40g cukru, kardamom a přírodní citrusový pektin.

100g malinového extradžemu od Marmelindy obsahuje nejméně 70g malin, 30g cukru, čerstvou šťávu z citrónu a přírodní citrusový pektin, zázvor.

 Po otevření uchovejte džem v chladu a spotřebujte jej do 14 dnů.