dárkový balíček - SLADKO-SLANÝ MIX

Novinka Tip
Značka: MarmeLinda
329 Kč / ks
Skladem

Nechce se vám vymýšlet kombinace marmelád? Zvolte osvědčenou klasiku v podobě dárkového balíčku. Kombinace sladkého a slaného v dárkovém balení. Vhodný dárek pro něj i pro ni.

BALÍČEK OBSAHUJE STŘEDNĚ VELKOU 200g MARMELÁDU a 200g CIBULÁDU V KARTONOVÉ KRABIČCE DEKOROVANÉ DLE PŘÍLEŽITOSTI.

Oblíbenou CIBULÁDU SMOKED a luxusní HRUŠKY S VANILKOU. 

Hruškový džem s vanilkou je jedním z našich nejprodávanějších produktů, který obsahuje kromě sladkých hrušek také pravou madagarskou bourbon vanilku. Nechte se zlákat příjemnou sladkou chutí hruškové výherkyně v mezinárodní gastronomické soutěži Great taste. Hruškový džem je spíš řidší konzistence, což mu dodává na jemnosti a delikátnosti. Výtečný je i v kombinaci se sýry typu Brie.

Cibuláda nesmí chybět na žádném stole, ať už ji budete mít k masu, bramborám nebo jen tak. Úžasná je ke kachnímu masu, nebo třeba do bagety, k hamburgeru, kuřecím prsům, a když ji dáte na obyčejný chleba s paštikou, budete mít jídlo přímo královské.

Vše zabalené v přírodní krabičce z vlnitého kartónu s okýnkem. Dekorované stuhou dle příležitosti, tedy buď přírodní nebo sametově zlatavou vánoční. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Složení:

100g hruškového extradžemu s vanilkou od Marmelindy obsahuje nejméně 80g hrušek, 20g cukru, čerstvou citrónovou šťávu, pravou vanilku a přírodní citrusový pektin.

Cibuláda obsahuje: cibuli, olej, cukr, sůl, balzamikový ocet, smoked liquid neboli uzený kouř a minimum chilli. Tak málo stačí k vyrobení pochoutky, která získala prestižní cenu Great taste na světové soutěži. 

Po otevření uchovejte džem v chladu a spotřebujte jej do 14 dnů.