FOOD festival v Kadani

Přijďte rozmazlit své chuťové buňky na kadaňský Food festival!

V rámci třetího ročníku Food festivalu do Kadaně opět zavítají známí kuchaři v čele s Tomášem Kalinou. Můžete se těšit na ukázky světových kuchyní a mnoho dalšího. Opět na festival zavítá Hmyz na talíři, autoři tohoto projektu Vám mimo jiné předvedou i úpravu krokodýlího, žabího a hadího masa.
Na pódiu Vám své umění ukážu také já - Marmelinda.

Poprvé se představí také zástupci místních restaurací.

Součástí festivalu budou i prodejci různých druhů občerstvení. Od dobré kávy, italských specialit, lahodné čokolády, přes vegetariánskou kuchyni, rozmanité štrůdly, až ke kvalitnímu pivu a vínu. Každý si přijde na své a všechny chutě budou uspokojeny. 

Děti si budou moci nechat namalovat obličej od malířky Eriky Sarkoziové připraveny budou skákací hrady a tvořivé dílničky.

Zájemci o degustaci vymazlených porciček z pánví našich kuchařských es si musí dopředu zajistit Food kartu, která bude v předprodeji v Turistickém informačním centru. Cena je 190 Kč za celé šestichodové menu. Neváhejte s jejím pořízením – množství porcí, které lze vydat za jeden den je omezené. 

Food festival bude otevřen od 10:00 do 17:00 hodin. Majitelům Food karet doporučujeme chodit průběžně, aby se vyhnuli velkým frontám. Příbory s sebou! 

FOOD festival (mesto-kadan.cz)