NOVÉ PRODUKTY

Všimli jste si, že přibyli nové produkty v sekci dárkové balíčky?

Všichni si občas nevíme rady s dárkem, tak aby se vám lépe vybíral dárek pro ženu, mámu, dceru kamarádku, přítelkyni nebo milenku, ženy pak mohou nakombinovat dárky pro muže, tatínky, dědečky, syny... Kreativitě se meze nekladou. Takový dárek v podobě dárkového koše se určitě náramně hodí. Když budete trochu kreativní, můžete si opravdu vyhrát. 

Zvolte si vlastní originální kombinaci dárkového koše!

Ze sekce DÁRKOVÉ BALÍČKY S VLASTNÍM VÝBĚREM OBSAHU vyberte dárkový koš a pak k němu přidávejte produkty z ostatních sekcí e-shopu. Můžete tak volit ze sladkéhoslaného, pálivého, k vínu, k sýrusirupů či sušeného ovoce. 
Vaše kombinace do dárkového koše pak bude jedinečná a originální. 

Vše vám zabalím do dřevité vaty, celofánu a odekoruji dle příležitosti. Pokud to zrovna nejsou Vánoce, je dobré v poznámce objednávky zmínit, pro koho je dárek určen. Já pak zvolím vhodnou mašli. 

Vše to upravím tak, aby to vydrželo přepravu. Toho se opravdu nemusíte bát. 

A jestli si vůbec nevíte rady, co do takového dárkového koše pro ženu či muže dát? Stačí do poznámky napsat přibližnou částku, za jakou vy měl váš dárek být a komu je určen. Za ta léta prošlo mým krámkem Na Folimance tolik zákazníků, že vám určitě ráda poradím, co by bylo vhodné. 

Budu se těšit na vaše objednávky.


OBRÁZEK JE ILUSTRAČNÍ A PRO INSPIRACI.