Jak jsem "vznikla"

Nikdy jsem si nemyslela, že budu podnikat.

Sedávala jsem v kanceláři a zabývala se, řekněme, administrativou. Bankovními produkty, hypotékami, investicemi… Nebylo to nijak špatné. Rutina, čistá hlava, 5 týdnů dovolené, vědomí, že výš za víc se hnát nebudu ...

Pak jsem si přečetla článek v časopise. A dostala nápad propojit přirozenou činorodost s něčím užitečným. Vymyslela jsem si kratochvíli na sobotní dopoledne. Uvařím pár skelniček marmelády a pojedu je zkusit prodat.

Když už se do něčeho pouštím, tak pořádně. Už jen prosto, že s nekvalitními výrobky bych se styděla jít na trh. A tak vznikla marmeLinda.

Pár skleniček se proměnilo ve 40 druhů, z kratochvíle se stala pořádná řehole, domácí kuchyň ve výrobnu a krámek a kratochvíle v podnikání. Z kanceláře jsem odešla a můj den mívá 25 hodin. Dost věcí se v mém životě za těch pár let změnilo, ale kvalita marmelád zůstává stále stejná. Poctivá ruční práce bez přidaných syntetických konzervantů.

"jak jsem vznikla"

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení