Kadaň - Food festival

FOOD festival (kultura Kadaň)

FOOD festival

Místo konání: Mírové náměstí, Kadaň 432 01
Datum konání: 5.9.2021 od 10:00 hodin
Vstupné: 190 Kč

 

Podrobný popis: 

Food karta v ceně 190 Kč bude k mání v Turistickém informační centru od 12. července. (Loni se prodaly bleskovou rychlostí, tak s jejím nákupem raději příliš neváhejte!) 
Vlastní příbory s sebou! 
Trvání: 10 - 17 hodin 

Úžasný kadaňský FOOD FESTIVAL se koná v neděli 5.9. na Mírovém náměstí v Kadani od 10 do 17 hodin. 

První kadaňský Food festival se uskutečnil teprve v roce 2019. Oblibu návštěvníků si ale získal hned při prvním ročníku.
Co na takovém festivalu najdete? Především profesionálně připravená jídla ze všech koutů světa. Vaří vám je přímo před očima tým profesionálních a oceňovaných kuchařů, česká špička! Ochutnat můžete dobroty z Asie, severských zemí, různých koutů Evropy a nechybí ani sladká tečka na závěr. Těšit se můžete také na doprovodný program v podobě kuchařských miniworkshopů. K dobrému jídlu vám zahraje i několik kapel. Přijďte, poseďte, skvěle se najezte a jako bonus si odnesete zajímavé zkušenosti a tipy do kuchyně!

Své kuchařské umění vám předvedou takové kuchařské špičky, jako jsou:

Dušan Svoboda - šéfkuchař kavárny Slávie
Ondřej Koráb - šéfkuchař Grand Hotel Pupp
Jan Wiessner - šéfkuchař Mariott hotel
Tomáš Kalina a Josef Kišš

Od 15 hodin bude mít i marmeLinda svůj čas na pódiu. A co si uvaříme? Dokonalou podzimní dobrotu! Přijeďte se podívat a ochutnat! 

Přijďte rozmazlit své chuťové buňky na kadaňský Food festival!


"V rámci třetího ročníku Food festivalu v Kadani k nám opět zavítají známí kuchaři v čele s Tomášem Kalinou. Můžete se těšit na ukázky světových kuchyní a mnoho dalšího. Opět k nám zavítá Hmyz na talíři, autoři tohoto projektu Vám mimo jiné předvedou i úpravu krokodýlího, žabího a hadího masa.

Součástí festivalu budou i prodejci různých druhů občerstvení. Od dobré kávy, italských specialit, lahodné čokolády, přes vegetariánskou kuchyni, rozmanité štrůdly, barevné makronky až ke kvalitnímu pivu a vínu. Každý si přijde na své a všechny chutě budou uspokojeny. 

Zájemci o degustaci vymazlených porciček z pánví našich kuchařských es si musí dopředu zajistit Food kartu, která bude v předprodeji v Turistickém informačním centru. Cena je 190 Kč za celé šestichodové menu. Neváhejte s jejím pořízením – množství porcí, které lze vydat za jeden den je omezené. 

Food festival bude otevřen od 10:00 do 17:00 hodin. Majitelům Food karet doporučujeme chodit průběžně, aby se vyhnuli velkým frontám. Příbory s sebou! Pro děti je připraven skákací hrad."

Facebook - kultura Kadaň