JAHODY S MARCIPÁNEM a další dobroty

Jaro v plném proudu a v marmeládovně se naplno vaří! Možná už jste si všimli, že na e-shopu přibylo mnoho čerstvých druhů marmelád a sirupů, z nichž některé byly doposud vyprodané. Jaké jsou čerstvé novinky? Neváhejte a nahlédněte ke mně pod pokličku...

 

Od května u nás můžete zakoupit PAMPELIŠKOVÝ a KOPŘIVOVÝ sirup a jelikož začala ovocná sezóna, také sirup JAHODOVÝ, který jistě ocení i ty nejpřísnější jazýčky.

A když už jsme u toho ovoce, máme čerstvou jahodovou! Čistou i tu s marcipánem. JAHODY S MARCIPÁNEM je novinka, kterou jsem do sortimentu poprvé přidala loni, když se ke mně vlastně náhodou dostala měkká mandlová pasta. Vzhledem k tomu, že jsem měla za to, že nemám ráda marcipán, nejprve jsem vůbec netušila, co s ní. Musí mi to přece chutnat! Tak se zrodil jahodový džem s marcipánem, který mi natolik zachutnal, že si ho moc ráda namažu na palačinky a nebo ho jen tak ujídám lžičkou. Najdete ho tedy na e-shopu i letos.

 

Protože červen barví do červena třešně, brzy se můžete těšit také na čerstvé třešně jemně rumové, které mi právě teď bublají pod pokličkou.

Těším se na Vás na trzích, v krámečku na Folimance nebo na dálku přes e-shop :)

Linda