dárkový balíček - DOKONALÝ MIX

Novinka Tip
Značka: MarmeLinda
379 Kč / ks
Skladem

4 marmelády v dárkovém balení. Nechce se vám vymýšlet kombinace marmelád? Zvolte osvědčenou klasiku v podobě dárkového balíčku. Vhodný dárek pro muže i ženu.

BALÍČEK OBSAHUJE 4 MALÉ 100g MARMELÁDY V KARTONOVÉ KRABIČCE DEKOROVANÉ DLE PŘÍLEŽITOSTI.

Vyzkoušejte VIŠNĚ S WHISKY, hladký pasírovaný ČERVENÝ RYBÍZ, oceněné MALINY SE ZÁZVOREM a ŠVESTKY S HŘEBÍČKEM vonící kořením.
Vše je zabalené v přírodní krabičce z vlnitého kartónu s okýnkem. Dárek je dekorovaný stuhou dle příležitosti, tedy buď přírodní nebo sametově zlatavou vánoční. 

Obsah balíčku na produktové fotce je ilustrační. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Uhrančivou smyslnou chuť višní milujeme! V tmavém višňovém džemu s whisky se skvěle snoubí vůně a chutě léta - sladké, tajemné, kyselé s lehkým nádechem lahodné whisky. 

Osvědčená klasika našich babiček – to je džem z červeného rybízu. Tento svěží kyselý a příjemně vonící džem je hladký a zcela bez zrníček. Ve skleničce najdete pasírovaný čerstvý rybíz svařený s cukrem, čerstvou šťávou z citrónu a přírodní citrusový pektin. Skvělý je nejen na linecké.

Rozmarná letní kráska, voňavá, divoká a pikantní taková je naše oceněná malina se zázvorem. Je vyrobená z pečlivě vybraných čerstvých malin, citrónové šťávy a přírodního citrusového pektinu. Trochu zázvoru navrch a perfektní chuť je na světě. S každou lžičkou tak máte pocit jako byste okusili plnou hrst sladkých malin, podtržených pikantní chutí čerstvého zázvoru, zcela bez syntetických konzervantů a barviv. V roce 2020 navíc malinová marmeláda se zázvorem získala prestižní cenu v nejvyšší gastronomické soutěži Great Taste

Jemně kořeněná švestková marmeláda s kořením od Marmelindy ani trochu nepřipomíná povidla, spíš lahodný švestkový koláč. Marmeláda neobsahuje žádné syntetické konzervanty ani barviva, pouze čerstvé ovoce, koření, čerstvou citrónovou šťávu a přírodní citrusový pektin. Věříme, že Vám tato lahůdka zachutná nejen na podzim.

 

 

Složení:

100g extradžemu z černého rybízu od Marmelindy obsahuje nejméně 70g červeného rybízu, 30g cukru, čerstvou šťávu z citrónu a přírodní citrusový pektin.

100g višňového extradžemu s whisky od Marmelindy obsahuje nejméně 75g višní, 25g cukru, šťávu z čerstvého citrónu, přírodní citrusový pektin a whisky.

100g malinového extradžemu se zázvorem od Marmelindy obsahuje nejméně 70g malin, 30g cukru, čerstvou šťávu z citrónu, přírodní citrusový pektin, čerstvý zázvor.

100g švestkového extradžemu se skořicí a hřebíčkem od Marmelindy obsahuje nejméně 80g švestek, 20g cukru, šťávu z čerstvého citrónu, přírodní citrusový pektin a směs koření.

Po otevření uchovejte džem v chladu a spotřebujte jej do 14 dnů.