dárkový balíček - SADA NEJEN PRO MUŽE

Novinka Tip
Značka: MarmeLinda
289 Kč / ks
Skladem

Sada 3 delikates v dárkovém balení. Osvědčenou klasikou je dárkový balíček. Pestře zkombinované chutě i barvy, najdete v něm tóny pikantní i nevšední vhodné k masu, sýru i paštikám. Vhodný degustační dárek ocení nejen muži.

BALÍČEK OBSAHUJE 3 MALÉ 100g PRODUKTY V KARTONOVÉ KRABIČCE DEKOROVANÉ DLE PŘÍLEŽITOSTI.

Rozmarná letní kráska, voňavá, divoká a pikantní taková je naše malina s chilli. Je vyrobená z pečlivě vybraných čerstvých malin, citrónové šťávy a přírodního citrusového pektinu. Špetka chilli a hříšně dobrá chuť je na světě. 

Chilli pasta extra je docela pálivá pasta z papriček habanero. Je výtečná k masu, sýru, paštice, do těstovin, pomazánek, omáčky... všude, kde máte rádi pálivé chilli. Říkáme docela, protože pasta je to velmi dobrá a je to na ní cítit. Pálí tedy velice, ale pořád tak, aby vám nezabila veškeré chuťové buňky. 

Že nemáte rádi rebarboru? To jste nejedli naše rebarborové čatní! Rebarborové čatní (můžeme psát i rebarborové chutney) je příjemně voňavá pikantní směs rebarbory s jablíčky, kořením a vinným octem. Hodí se výborně k sýrům, ale i k masu, a to nejen grilovanému, ale i pečenému. Rebarbora ráda přijímá chutě, které jsou jí nabízeny. V tomto případě velmi příhodná kombinace koření s jablíčky. Rázem rebarbora zapomene, že byla rebarborou a stane se velmi příjemným nevtíravým nosičem chuti. Takto máme rebarboru ochočenou hned v několika produktech. Například v pomerančích s rebarborou (zlatá medaile z r.2017), kde má funkci zjemňovače pomerančů.
Vše zabalené v přírodní krabičce s mašlí. Dekorované stuhou dle příležitosti, tedy buď přírodní nebo sametově zlatavou vánoční. 

Obsah krabičky na fotografii produktu je ilustrační.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Složení:

100g malinového extradžemu s chilli od Marmelindy obsahuje nejméně 70g malin, 30g cukru, čerstvou šťávu z citrónu, přírodní citrusový pektin a chilli.

Chilli pasta extra: Papričky habanero, papriky, česnek, cibule, olej, sůl, cukr, světlý balzamikový ocet. Barva se může v jednotlivých edicích lišit, občas může být použila i Carolina Reaper chilli. Ta je pak náležitě vyvážena ostatními ingrediencemi, aby chuť zůstala chutí. 

Rebarborové čatní: Rebarbora, jablíčka, cukr, sůl, vinný ocet, skořice, badyán, kardamom, směs ostatního koření.


Po otevření uchovejte v chladu a spotřebujte jej do 14 dnů.